1. pl
  2. en
Logo Nobilla Poland Konfekcjonowanie towaru

Saszetki wodorozpuszczalne i torebki

Saszetki wodorozpuszczalne - są to niewielkie płaskie torebki, które stanowią jednorazowe opakowanie zawierające porcję określonego towaru. Saszetki są wykonane z nowoczesnych folii PVA, produkowanych przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Są nietoksyczne, nie zanieczyszczają środowiska naturalnego. Saszetki te nie przepuszczają zapachów i tlenu - są bezpieczne dla zdrowia. Bardzo szybko rozpuszczają się w wodzie.

Zdjęcie przedstawia saszetki wodorozpuszczalne w kolorze zielonym, różowym i brązowym.

Czym jest folia PVA?

Folia PVA - jest to folia z polialkoholu winylowego (PVA). Charakteryzuje się wysoką chłonnością wody. Alkohol poliwinylowy jest jednym z niewielu polimerów, które rozpuszczają się w wodzie.

 

Folia PVA charakteryzuje się również dużą odpornością na rozdarcia i wszelkiego rodzaju siły rozciągające. Ma wysoki poziom przezroczystości i ładniejszy połysk od reszty folii. Posiada również bardzo dobre właściwości izolacyjne - zachowuje świeżość konfekcjonowanego towaru i utrzymuje jego właściwości zapachowe. Nie przepuszcza tlenu. Chroni również zapakowany towar przed wpływem istniejących zewnętrznych zapachów. 

 

Folia bardzo dobrze reaguje w procesie jej zgrzewania przy zamykaniu zawartości saszetki.

Jest w pełni biodegradowalna i przyjazna środowisku naturalnemu. Idealnie nadaje się do produkowania z niej saszetek i torebek wodorozpuszczalnych.

Grafika przedstawiająca właściwości fizyczne folii PVA używanej do produkcji saszetek

Zalety konfekcjonowania towaru w saszetki wodorozpuszczalne

Saszetkowanie to rewelacyjne rozwiązanie dla produktów użytkowanych z zastosowaniem wody. Ogromną zaletą saszetki wodorozpuszczalnej jest już gotowa do użycia, odmierzona porcja/dawka produktu zapewniająca łatwość użytkowania i brak bezpośredniego kontaktu z substancją. W saszetki foliowe, papierowe, aluminiowe pakujemy zarówno produkty sypkie, granulowane, jak i płynne.
 

Saszetki wykonane z foli PVA są:

  • rozpuszczalne w wodzie zarówno ciepłej jak i zimnej

  • stanowią doskonałą barierę dla zapachów, bakterii, dwutlenku węgla, wodoru i tlenu

  • biodegradowalne pod wpływem naturalnych mikroorganizmów

  • nietoksyczne

  • odporne na rozpuszczalniki organiczne, naturalne oleje, tłuszcze i smary

 

Obecnie można zaobserwować rosnące zapotrzebowanie na saszetkowanie, zarówno w sektorze środków ochrony roślin, nawozów, chemii gospodarczej, chemii basenowej oraz innych środków chemicznych w postaci sypkiej, granulowanej i żelowej. Surowce w postaci proszku lub granulatu konfekcjonujemy w saszetki z foli PVA o gramaturze od 5g do 500g.

Jako nieliczni na rynku oferujemy pakowanie usługowe produktów w saszetki wodorozpuszczalne wykonane z foli PVA/PVOH.

 

Dołącz do grona wielu zadowolonych naszych klientów.

 

Jednym z nich jest Maciej Iżowski - współwłaściciel firmy Grupa Iżowscy. W swoim gospodarstwie rolnym używa saszetek wodorozpuszczalnych.

Logo Nobilla Poland

Usługi konfekcjonowania

Saszetki wodorozpuszczalne i torebki

Doypacki i worki

Butelki, kanistry i słoiki

Kartony, display-e

Produkty

Chemia basenowa

Stoper przeciwlodowy

Środki odkażające

Kontakt

Tel. kom. +48 696 065 479

Tel.  +48 15 841 42 50

e-mail: nobilla@nobillapoland.com

RODO

©Copyright NOBILLA