1. pl
  2. en
Logo Nobilla Poland Konfekcjonowanie towaru

Doypacki i worki

Nasze usługi pakowania dostosowujemy do wymagań klientów. Różnego rodzaju produkty pakujemy w worki oraz doypack-i. Produkty proszkowe, krystaliczne lub granulaty konfekcjonujemy od 1 g do 25 000 g.

Grafika przedstawia trzy opakowania typu doypack w kolorze fioletowym, zielonym i niebieskim z logo firmy Nobilla.

Doypack - elastyczne opakowanie

Doypack – to świetne rozwiązanie marketingowe. Opakowanie to w zależności od materiału, z którego jest wykonane może zapewnić doskonałą barierę dla wilgoci i innych niepożądanych czynników. Poza tym dzisiejszy poziom techniki graficznej pozwala na stworzenie opakowania czy też etykietowania produktów zgodnego ze strategią marketingową Klienta i wymogami prawnymi.


Worki oraz doypack-i mogą być zadrukowane zarówno kolorową, jak i czarno-białą grafiką lub być opatrzone etykietą. Daty produkcji, numery partii czy daty ważności mogą być nanoszone bezpośrednio na opakowanie w momencie konfekcji na linii produkcyjnej.

Konfekcjonowanie towaru w torebki doypack

Konfekcjonowanie towaru w torebki tego typu  odbywa się poprzez odpowiednio dostosowaną linię technologiczną w firmie, która dysponuje przestrzenią, zoptymalizowanym, specjalistycznym sprzętem i  parkiem maszynowym.

 

Przebieg procesu konfekcjonowania towaru w torebki doypack powinien być szybki i sprawny oraz relatywnie tani dla kontrahenta. 

 

Nad przebiegiem całego procesu przepakowywania towaru z opakowań zbiorczych do jednostkowych czuwa zespół wykwalifikowanych pracowników. Szczególnie ważna w tym procesie jest kontrola odmierzania porcji towaru, numerowanie partii i nadruk dat ważności.

 

Kolejnym etapem jest często kompletowanie i insertowanie towaru polegającym na uzupełnianiu wewnątrz opakowań i paczek instrukcji obsługi lub ulotek z kodami promocyjnymi.

 

Konfekcjonowanie towaru kończy proces paletowania i zabezpieczania towaru do transportu. 

Korzyści elastycznych torebek 

Elastyczne torebki są rodzajem opakowań produkowanych z folii, laminatów i papieru. Materiały te charakteryzują się dużą łatwością w składaniu, zginaniu, formowaniu i kształtowaniu.

 

Znajdują zastosowanie w bardzo wielu branżach m.in. chemicznej, spożywczej, budowlanej i przemysłowej. Opakowania te charakteryzują się wysoką estetyką, prawidłowo spełniają rolę ochronny produktu - są wytrzymałe na rozerwania.

 

Stanowią często świetną wizytówkę marki poprzez dostarczanie pozytywnych doświadczeń zakupowych.  Minimalistyczny design i wysoka jakość zawartości przekłada się ilość sprzedaży towaru.

Logo Nobilla Poland

Usługi konfekcjonowania

Saszetki wodorozpuszczalne i torebki

Doypacki i worki

Butelki, kanistry i słoiki

Kartony, display-e

Produkty

Chemia basenowa

Stoper przeciwlodowy

Środki odkażające

Kontakt

Tel. kom. +48 696 065 479

Tel.  +48 15 841 42 50

e-mail: nobilla@nobillapoland.com

RODO

©Copyright NOBILLA