Nobilla Usługi konfekcjonowania 37-400 Nisko ul. Nowa 32 +48 158414250 / +48 696065479
PL DE EN
Etykietowanie produktów
Konfekcjonowanie chemii gospodarczej i przemysłowej
Usługi pakowania i przepakowywania towarów
Konfekcjonowanie usługowe
Rozlewnie chemii

Usługi konfekcjonowania

W odpowiedzi na zapotrzebowania rynku już od wielu lat świadczymy usługi konfekcjonowania różnego rodzaju towarów. Cały nasz zespół, jak mało który, zdaje sobie sprawę z tego jak odpowiedzialny jest to proces, począwszy od doboru odpowiednich opakowań, poprzez ich przygotowanie, zapakowanie produktu, etykietowanie go, nadruk daty i numerów partii, spakowanie do opakowań zbiorczych i ich oznakowanie, a kończąc na przygotowaniu i zabezpieczeniu produktu do transportu z uwzględnieniem strategii sprzedaży Klienta. Dzięki rozbudowanym liniom produkcyjnym - pakującym, etykietującym, drukującym, a także wykwalifikowanej kadrze pracowniczej zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość usług.

Świadczymy szeroką gamę usług pakowania:

 • Środków ochrony roślin.

 • Adiuwantów.

 • Odżywek.

 • Produktów BIO.

 • Chemii gospodarczej, przemysłowej, basenowej i innej.

 • Nawozów granulowanych, krystalicznych, płynnych.

 • Produktów zoologicznych.

 • Suplementów dla zwierząt.

 • Granulatów różnego rodzaju.

 • Produktów sypkich, półpłynnych, płynnych, koncentratów,

  emulsji, granulatów, proszków.

Park maszynowy

pakowanie_uslugowe
 

Kontrola jakości

Konfekcjonujemy towary na najwyższym poziomie. Doskonale wiemy, że towar który wyjeżdża z naszego magazynu niejednokrotnie trafia bezpośrednio do sprzedaży. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedoskonałości. Nasz wewnętrzny system kontroli na poszczególnych etapach procesu pakowania pozwala na zachowanie wysokich standardów jakości.

uslugi_konfekcjonowania

Dobór Opakowań

Kompleksowo i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Oferujemy szeroki zakres usług: opracowanie etykiet, dobór opakowań jednostkowych, zbiorczych, pakowanie, przepakowanie, konfekcjonowanie, foliowanie, zgrzewanie, zadruk na produkcie. Przy doborze opakowań i etykiet uwzględniamy wymogi prawne, trendy rynkowe, strategię marketingową, rodzaj surowca oraz wymagania logistyczne.

 

konfekcjonowanie_uslugowe
uslugi_pakowania

Środki ochrony roślin

Środki ochrony roślin stanowią wiodącą grupę produktów konfekcjonowanych przez Spółkę Nobilla. Obecnie współpracujemy z kilkoma renomowanymi firmami, które wykorzystują najnowsze osiągnięcia nauki i techniki w tej dziedzinie. Pomimo iż grupa tych produktów jest szczególnie wymagająca pod względem certyfikowanych opakowań, trwałości etykiet, zadruków, norm, kontroli, stajemy na wysokości zadania i zapewniamy najwyższą jakość usług.

Logistyka i dystrybucja 

Zaplecze magazynowe którym dysponujemy pozwala na dogodne dostawy dużych partii produktów, a logistyką transportu produktów po konfekcji zajmuje się nasz dział handlowy. Przy pakowaniu towarów do transportu w porozumieniu ze zleceniodawcą uwzględniamy wymagania logistyczne zarówno przewoźników, hurtowni, jak i magazynów. Po ustaleniu potrzeb ilościowych Klienta, towary są wysyłane do wskazanych punktów odbioru.

etykietowanie_produktow